Péče o pleť v zimě

winter creamV zimním období je velmi důležité věnovat své pleti zvýšenou péči, neboť nízké venkovní teploty, studený zimní vítr, nedostatečný pitný režim a pobyt v přetopených místnostech kradou vlhkost z pokožky, která je poté podrážděná, extrémně suchá a červená. Kvůli dehydrataci pleti, kůže ztrácí svou elasticitu, a dochází tak k jejímu rychlejšímu stárnutí – tvoří se vrásky a praskají drobné žilky. Je proto nesmírně důležité používat kvalitní hydratační a výživné krémy, které pleť ochrání před negativními vlivy prostředí. Nezapomínejte ani na ochranu rukou a rtů, kde je kůže velmi tenká, takže může dojít až k jejímu popraskání, vzniku šupinek a jemných vrásek.

ceramide depot

Díky správné péči o pleť v zimě je pokožka ideálně chráněna a posilněna.

Kosmetický salon Ametys Vám nabízí unikátní zimní péči s hedvábným kašmírem v podobě ošetření Winter Dream. Toto jedinečné uklidňující a regenerační ošetření je vhodné pro všechny typy pleti obzvláště v náročném zimním období.

Ideální péči o pleť v zimě nabízí kosmetika Phyris v podobě speciální zimní péče s hedvábným kašmírem, který pokožku ochrání proti podráždění a vysoušení. Doporučujeme krém doplnit o kombinaci séra a masky s ceramidy, díky nimž je pokožka chráněna proti předčasnému stárnutí, negativním vlivům z prostředí a zlepšuje se její stav. Nebo můžete vyzkoušet limitované vyhlazující sérum Beauty Dreams, které regeneruje pleť a podporuje vznik nových buněk. Při pobytu na horách a na slunci je vhodné chránit svou pleť sérem s UV faktorem 30.

Více informací o produktech PHYRIS najdete na webové stránce www.almaf.cz
Veškeré produkty PHYRIS lze objednat a zakoupit přímo v kosmetickém salonu Ametys.