Kosmetika Phyris

Péče s produkty PHYRIS je založená na unikátní 3-fázové koncepci, která se dokáže přizpůsobit různým potřebám všech typů pleti a jejich aktuálnímu stavu.

zena phyris

„Krása v nejlepších rukách“ je motem mezinárodní společnosti sídlící v Augsburgu v Německu. Kosmetika Phyris získala vysoké hodnocení především v kategoriích „inovativní síly, doplňkových služeb a atraktivity značky“  a vyhrála cenu Beauty Forum 2012 jako nejlepší profesionální kosmetika v kategorii pleťové péče. Své výrobky netestuje na zvířatech.

„Investice do kvalitních přípravků se vyplatí, neboť prevence je lepší než pozdější řešení následků.“

 1. fáze –Příprava:čištění, peeling a tonizace dle jednotlivých typů pleti
  Důkladné čištění je základ hezké pleti, neboť maz, odumřelé buňky, zbytky líčidel a špína z ovzduší zanášejí pleť a urychlují projevy stárnutí. Do špatně vyčištěné pleti hůře pronikají účinné látky z krémů. Základem kosmetické péče PHYRIS je čištění, protože pouze na dokonale čisté pleti můžou další přípravky plně rozvinout svůj pěstící efekt a účinek. Lze vybrat z gelů, mlék, krémů, tonizačních vod a pěn. Pro hluboké čištění je vhodný abrazivní a enzymatický peeling a pro salony peeling založený na ovocných kyselinách.cisteni
 2. fáze –Aktivace: Tři produkty SOMI podporující následnou péči o pleť
  Aplikací aktivátoru SOMI se vaše kosmetická péče stane efektivnější. Produkty zvyšují efektivitu účinku až o 35% a snášenlivost následujících produktů péče o pleť. Zároveň otevírají pleťové buňky, díky čemuž mohou následné krémy a séra proniknout mnohem hlouběji do pokožky, čímž získávají na své účinnosti. V salonu je aplikace produktů SOMI prováděna CRYSTAL TECHNIQEU pomocí jemné masáže s křišťálovými tyčinkami.
 • TERMASOMI GEL a SPREJ – Aktivuje vnímavost pleti a pomáhá udržet vlhkost v pokožce. Ideální pro hydrataci.
 • SENSISOMI BALM – Aktivuje obranyschopnost pleti a podporuje její imunitu. Ideální pro zklidnění.
 • ULTRASOMI FLUID – Aktivuje buněčný metabolismus náročné pleti. Ideální pro regeneraci.somi produkty
 1. fáze –Péče: 11 jednotlivých produktových řad péče zajišťující dokonalé a individuální ošetření každé pleti
  PHYRIS je vysoce efektivní a dobře se snáší. Vybrané rostlinné extrakty a vitaminy, jemné ovocné kyseliny a stopové minerální prvky, kmenové buňky a produkty s kyselinou hyaluronovou se zpracovávají nejmodernějšími technologiemi, aby byly zaručeny optimální vlastnosti a špičková kvalita. PHYRIS věnuje stejnou pozornost inovačním high-tech aktivním složkám a proto vždy určuje nejnovější trendy.

sada re

 • Hyaluron Sensation serum – hydratační sérum s kyselinou hyaluronovou. Okamžitá hloubková hydratace pleti, při opakované aplikaci neinvazivní alternativa mezoterapeutické výplně vrásek.hyal serum

Produkt oceněný 1. místem za nejaktivnější složky na světovém BEAUTY FORU 2011/2012 v Mnichově.

Phyris ve světě 
Celosvětová síť pro spolupráci s PHYRIS soustavně implementuje poslední výsledky výzkumu renomovaných vědců, dermatologů a zkušených kosmetických chemiků, kteří znají, že kosmetický trh jde stále vpřed – PHYRIS urřuje trendy. Produkty se vyrábí výlučně v Německu podle stejných přísných pravidel, jako jsou pravidla pro farmaceutický průmysl. Totální kvalita – PHYRIS je 100% bezpečná značka.

Kosmetika PHYRIS je mezinárodně chráněná obchodní známka. Více než 5,000 úspěšných poskytovatelů kosmetických služeb v Evropě, USA, na Středním a Dálném Východě přesvědčila značka svou unikátní třífázovou koncepci – s trvalým úspěchem, který stále roste.

Více informací o produktech PHYRIS najdete na webové stránce www.almaf.cz
Veškeré produkty PHYRIS lze objednat a zakoupit přímo v kosmetickém salonu Ametys.