Naše služby

V kosmetickém salonu Ametys jsou poskytovány kosmetické služby s individuálním přístupem ke každému klientovy v té nejvyšší kvalitě. Nabízíme služby v oblasti péče o obličej a dekolt, péči o řasy a obočí včetně barvení, depilaci v oblasti obličeje a poradenství v péči o pleť.

Každá pleť je svým způsobem jedinečná a je potřeba pro ni zvolit tu správnou péči. Poradíme Vám, jak pečovat o suchou, normální, smíšenou a mastnou pleť. Zaměříme se na vrásky v obličeji a kolem očí, které vznikají dehydratací a ztrátou elesticity pleti, poškozením UV zářením, kouřením, stresem i nedostatkem spánku. Dále se zaměříme na péči o aknózní pleť. Na tvorbu pupínků mohou mít vliv hormonální změny, genetika, stres, zažívací potíže, přemíra cukru, ale i nekvalitní kosmetika.phyris pss zena

Při první návštěvě salonu je provedena vstupní diagnostika pleti trvající v průměru 10 minut. Na základě ní je po domluvě s klientkou zvoleno vhodné ošetření pleti v salonu. Cena ošetření se může lišit dle typu pleti a rozsahu čištění, výběru masky, druhu ošetření a aplikovaných sér. Na závěr ošetření jsou doporučeny produkty do domácí péče, které lze objednat či rovnou zakoupit v salonu. Díky vhodně zvolené řadě kosmetiky Phyris  a jejím každodenním používáním budete mít krásnou, zdravou a čistou pleť.

Kontraindikace aneb kdy ošetření neprovádíme
Zánět v těle, nemoc a nachlazení, opar v oblasti obličeje, tržné ranky v obličeji, ekzém v oblasti obličeje, těhotenství v prvním trimestru.