Kosmetické masáže

12 fázová masáž

Nejkomplexnější a nejúčinnější kosmetická masáž Vám během 30 minut bude působit na všechny tři vrstvy kůže. Provádí se masážním olejem či krémem na dekoltu, krku a obličeji a nenahradí žádný kosmetický přístroj. Podporuje samočištění kůže a aktivuje její metabolismus. Působí na svaly obličeje a lymfatickou soustavu, čímž pozitivně ovlivňuje vrásky a zlepšuje pevnost pleti. Díky masáží dochází k prokrvení kůže, zlepšení přísunu kyslíku a živin do pokožky. Uvolňuje se napětí a působí i aromaterapeuticky na naše relax zenasmysly. Největší předností této 12 fázové masáže je její délka, při níž si celé tělo výborně odpočine a zrelaxuje po fyzické i psychické stránce. S masáží je dobré začít při prvních projevech stárnutí pleti, tedy kolem 20-25 roku života.

Jacquetova masáž

Speciální masáž vhodná zejména pro aknózní a mastnou pleť. Provádí se pomocí pudru, který svými desinfekčními vlastnosti pokožku krásně vyčistí a zároveň vysuší od přebytečné mastnoty. Trvá přibližně 15 minut, kdy je jemně masírován obličej, čímž je podpořeno samočištění pokožky. Po masáži je pleť hladší, matná, sametová, díky čemuž máte velmi příjemný pocit na pokožce.

Klidnící masáž

Jemná masáž obličeje, krku a dekoltu trvající zhruba 15-20 minut je vhodná zejména pro citlivou pleť či po důkladném ručním čištění obličeje. Provádí se masážním krémem nebo olejem. Poskytuje pleti příjemné uklidnění a zároveň pomáhá při hojení jizev. Podporuje proces samočištění pleti, aktivuje buněčný metabolismus pokožky a zlepšuje stav pleti. Díky této jemné uklidňující masáži si krásně odpočinete a uvolníte.

Bioenergetická masáž

Masáž působící na energetické blokády především v oblasti obličeje, dále i krku a dekoltu. Během 15-20 minutové masáže se postupně stimulují energetické body a podporuje se regenerace buněk, čímž dochází ke zlepšení stavu pleti i celého těla. Díky relaxační masáži dochází k navození duševní, tělesné a energetické rovnováhy a uvolnění napětí a stresu.

Mikromasáž očního okolímuz

Velmi jemná masáž očního okolí působí proti únavě očí, osvěžuje a zklidňuje oteklá víčka a zmírňuje tvorbu váčků a kruhů pod očima. Během 15 minut se nádherně hydratuje pokožka očního okolí a Vaše oči získají krásný svěží vzhled. Masáž zároveň působí proti vráskám a oddaluje stárnoucí proces, který v této oblasti je viditelný velmi brzy již kolem 25 roku života.

Masáž křišťálovými tyčinkami

Unikátní zapracování aktivátorů SOMI pomocí tyčinek z křišťálového skla poskytuje jedinečný pocit na pleti již během 2 minut. Křišťál svými unikátními vlastnostmi lze využít zejména jako univerzální léčebný prostředek, který dokáže ulevit tělu a poskytnout dlouhotrvající uvolnění.

Křišťál neboli čirá odrůda křemene, který je často označován také jako „kámen kamenů“, je od dávných dob považován za symbol rovnováhy a čistoty. Název křišťál pochází ze starořeckého termínu „krystallos“ neboli „čistý led“. Již v dávných dobách věřili, že se jedná o zkamenělý led svatých vod, který žádný žár neroztaje. Podle legendy upustil Herkules z hory Olymp na zem krystal pravdy, jenž se rozpadl na miliony kousků. Dnes můžeme nalézt tyto kousky na zemi v podobě čistého křišťálu, který nikdy nelže. Z tohoto důvodu je tento kámen často používán k věštění. Křišťál je přisuzován v horoskopu znamení Lva a je pokládán za čistou životní energii a sílu.

Tento drahý kámen podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. V léčitelství je často používán jako doplňkový kámen, pro svoji univerzálnost a zesilování energií. Ovlivňuje funkci štítné žlázy, srdce, krevní oběh, plíce a zažívání. Dokáže projasnit mysl, nabít energií, zklidnit, chránit proti negativním emocím a odstraňovat bloky, které brání volnému toku energie v těle. Příznivě působí proti migrénám, nevolnostem, ekzémům, kožním nemocem, zánětům a reguluje hormonální nerovnováhu.krystal masaz

Jeho síla spočívá v přinášení ochrany, síly a klidu. Je používán během meditací pro svoji schopnost absolutní harmonie. Křišťál podporuje psychiku, samostatnost, ochraňuje před vším zlým a zvyšuje naše duchovní síly. Lze říci, že zosobňuje čistotu ve všech rovinách a symbolizuje bílé světlo na Zemi, ve kterém je obsaženo celé spektrum barev.