Kosmetické ošetření Phyris

Kosmetické ošetření PHYRIS s hedvábným kašmírem
(Ošetření Winter Dream)

Ponořte se do jedinečné zimní vůně a zažijte hřejivé uklidňující ošetření. Hedvábné proteiny ochrání pokožku proti podráždění a vysušení. Zároveň je posilněna lipidová bariéra pokožky a pleť je dokonale chráněna před větrem a mrazem. Pokožka je krásně zregenerovaná, správně vyživená a připravena na náročné zimní období. Toto jedinečné zimní ošetření doporučujeme pro všechny typy pleti.

10818220_566657553467361_8459945473476127901_o

Kosmetické ošetření PHYRIS s nanostříbrem
(Ošetření Derma Control a Derma Plus)

Antibakteriální účinek nanostříbra úspěšně bojuje proti černým tečkám a pupínkům. Zjemňuje póry, účinně snižuje nežádoucí mastný odlesk a nečistoty pleti. Vyvážená péče pro smíšenou a mastnou pleť náchylnou na akné. Ošetření je velmi vhodné zejména pro mladistvou a aknózní pleť.

derma zena

Kosmetické ošetření PHYRIS s kyselinou hyaluronovou
(Ošetření Aqua Fresh, Hydro Active a Hydro Plus)

Rostlinné a aktivní složky na základě špičkových technologií plní zásobárny vlhkosti pleti a pomáhají lépe a dlouhodobě vázat vlhkost. Kyselina hyaluronová zvlhčuje, hydratuje, vyplňuje a zjemňuje pleť. Pokožka je pak pevná a svěží. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti.

Doporučujeme intenzivní kúru: 4-5 salonních ošetření po 14 dnech a zároveň domácí užívání kapslí po dobu 14 dnů. Tato kúra poskytne pleti plně hodnotnou výplň vrásek neinvazivní mezoterapii. Je vhodná zejména po letním a zimním období, před důležitými událostmi atd.

hyal zena

 Kosmetické ošetření PHYRIS s mikročástečkami zlata
(Ošetření očního okolí)

Formule s mikročástečkami 24 karátového zlata Vás přesvědčí svým okamžitým zpevňujícím a ochranným účinkem. Krém, gel i balsám poskytují dokonalou hydrataci očního okolí díky kyselině hyaluronové. Propůjčují pleti vlhkost, redukují otoky a podporují mikrocirkulaci v celém očním okolí. Produkty jsou vhodné i pro citlivé oči a uživatele kontaktních čoček. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti.

zena oci