Reference

Rádi bychom Vás poprosili o zpětný kontakt, abychom mohli  vytvořit perfektní kosmetický salon, který uspokojí i náročné klienty v oblasti péče o pleť. Naším cílem je vytvořit domácí, klidné a relaxační prostředí salonu, kde si každý odpočine od každodenních starostí a bude se sem rád vracet.

Získejte barvení obočí k příštímu kosmetickému ošetření zdarma.

Pokud nám zašlete své vlastní hodnocení kosmetického salonu Ametys a podělíte se s námi o svoji zkušenost z návštěvy salonu, získáte k příštímu kosmetickému ošetření barvení obočí zcela zdarma. Své názory můžete posílat na naši emailovou adresu info(zavináč)ametys(tečka)cz nebo vkládat na naše facebookové stránky. Předem děkujeme za to, že se s námi podělíte o své zkušenosti a pomůžete tak ostatním při výběru ideálního salonu pro péči o pleť.

„Salon jsem navštívila a využila kosmetické ošetření Hydro Active s klidnící masáží společně s barvením obočí a řas. Celá procedura byla velice příjemná a uklidňující. Nabarvené obočí a řasy vypadaly velice pěkně a přirozeně. Prostředí a atmosféra salonu působí velice klidným a profesionálním dojmem. Už vím jaký dárek dostane maminka. „(Lucie, 20.2.2015)

„Salon navštěvuji pravidelně, je to bezva, doporučuji, Klára.“ (Klára, 18.1.2015)

„Salon navštěvuji pravidelnĕ, vždy se na návštěvu velmi těším, ošetření je velmi příjemné a efektivní, v hezkém a klidném prostředí,velice doporučuji navštívit.“ (Jitka, 4.1.2015)

„Byla jsem na natočení řas, které mne opravdu mile překvapilo. Před tím jsem byla v jiném salonu, který nepoužíval silikonové podložky pro natáčení, a výsledek nebyl tak dobrý jako od slečny Lucie pracující s těmi silikonovými. Na nějaký čas jsem tak měla pokoj od řasenky. Vypadalo to přirozeně a vzhledem k tomu, že nosím kontaktní čočky, mi to bylo na večer příjemnější než těžká řasenka. Salon je moc pěkný a kosmetička milá a šikovná. Rozhodně stojí za vyzkoušení. Uvažuji dokonce, že dám mamce k Vánocům dárkový poukaz taky na trvalou na řasy, protože se není zvyklá moc líčit a i samotné upravení řas vzhledu prospěje =)“ (Lucka, 15.12.2014)

„Nedávno jsem navštívila tento salónek na doporučení kamarádky a moc se mi tu líbilo. Prostředí je velmi příjemné a klidné, a slečna kosmetička je velice šikovná. Při proceduře jsem si odpočinula a cítila se jako v bavlnce Rozhodně doporučuji salon navštívit.“(Barbora, 10.12.2014)

„Byla sem na kosmetice v salonu,velice se mi tam líbilo,prostředí je příjemné aj kosmetička.“ (Simona, 2.12.2014)